Općina Gunja omogućila pristup javnom webGIS pregledniku

Poštovani mještani,

želimo vas obavijestiti da je Općina Gunja omogućila pristup javnom webGIS pregledniku putem interneta. Na web adresi https://gis.gunja.hr/ sada imate mogućnost slobodnog pristupa našem geografskom informacijskom sustavu (GIS), koji pruža raznovrsne prostorne informacije o našoj Općini.

Ovaj webGIS preglednik omogućuje vam pregled prostornih planova, cesta (nerazvrstane i javne ceste), kao i pristup podacima o Hrvatskim šumama i Hrvatskim vodama. Također, na raspolaganju su vam opći podaci o Općini, uključujući adresni registar, naselja, katastar i druge korisne informacije.

Ovaj alat će vam pomoći da bolje razumijete geografske karakteristike naše Općine, olakšati pristup relevantnim informacijama te doprinijeti boljem planiranju i informiranju o lokalnoj zajednici.

Pristupiti pregledniku možete upisivanjem: https://gis.gunja.hr/ u svoju web tražilicu ili posjetom web stranice Općine Gunja gdje ćete na dnu desnog izbornika pronaći poveznicu koja otvara webGIS preglednik. Ako imate bilo kakvih pitanja ili povratnih informacija, slobodno nas kontaktirajte.

Srdačan pozdrav,

Općina Gunja

Možda vas još zanima...

Skip to content